Botezatu Claudia
Botezatu Claudia

a Dékáni Hivatal vezetője

31. iroda


Hivatali fogadóóra:
hétfő–péntek, 10.30–13.30

Moraru Ioana
Moraru Ioana

tanulmányi titkár

24. iroda; ioana.moraru@lett.ubbcluj.ro


Tanulmányi ügyek:
információs iroda -- igazolások, kérvények, záróvizsga beiratkozás


Hivatali fogadóóra:
hétfő–péntek, 9.00–14.00

Iordache Ramona
Iordache Ramona

tanulmányi titkár

32. iroda; ramona.iordache@lett.ubbcluj.ro


Tanulmányi ügyek:
a német, francia szakért és a külföldi diákokért felelős


Hivatali fogadóóra:
hétfő–péntek, 10.30–13.30

Chita Aurica
Chita Aurica

tanulmányi titkár

26. iroda; aurica.chita@lett.ubbcluj.ro


Tanulmányi ügyek:
mesteri szakokért felelős


Hivatali fogadóóra:
hétfő–péntek, 10.30–13.30

Felecan Emilia
Felecan Emilia

tanulmányi titkár

29. iroda; emilia.felecan@lett.ubbcluj.ro


Tanulmányi ügyek:
az alkalmazott idegen nyelvek szakért felelős


Hivatali fogadóóra:
hétfő–péntek, 10.30–13.30

LAKATOS ALIZ
LAKATOS ALIZ

magyar tagozati szakreferens

102. iroda; mtanszek@gmail.com


Hivatali fogadóóra:
hétfő–péntek, 9.00–15.00

Elekes Mihaela
Elekes Mihaela

pénztáros, tanulmányi titkár

18. iroda; mihaela.elekes@lett.ubbcluj.ro


Tanulmányi ügyek:
a japán, kínai, koreai, norvég és finn szakért felelős


Hivatali fogadóóra:
hétfő–péntek, 10.30–13.30

Vigh Katalin
Vigh Katalin

tanulmányi titkár

32. iroda; katalin.vigh@lett.ubbcluj.ro


Tanulmányi ügyek:
a magyar, a néprajz és művelődésszervező szakért felelős


Hivatali fogadóóra:
hétfő–péntek, 10.30–13.30

Molnar Adriana
Molnar Adriana

tanulmányi titkár

26. iroda; adriana.molnar@lett.ubbcluj.ro


Tanulmányi ügyek:
az angol, orosz, ukrán, latin és ógörög, az összehasonlító irodalom szakért felelős


Hivatali fogadóóra:
hétfő–péntek, 10.30–13.30

Carteș-Căpușan Veronica-Aura
Carteș-Căpușan Veronica-Aura

tanulmányi titkár

30. iroda; veronica.capusan@lett.ubbcluj.ro


Tanulmányi ügyek:
román szakért felelős


Hivatali fogadóóra:
hétfő–péntek, 10.30–13.30

VILLANUEVA CAMELIA
VILLANUEVA CAMELIA

tanulmányi titkár

26. iroda; c.villanueva@lett.ubbcluj.ro


Tanulmányi ügyek:
a spanyol, olasz, orosz és ukrán szakokért felelős


Hivatali fogadóóra:
hétfő–péntek, 10.30–13.30

Technikai személyzet

  • Share :
Scroll Up