Claudia Botezatu
Claudia Botezatu

Secretar șef

cab. 31.


Relații cu publicul:
luni–vineri 10.30–13.30

Ioana Moraru
Ioana Moraru

ioana.moraru@lett.ubbcluj.ro

cab. 24.


Relații cu publicul:
luni–vineri 9.00–14.00

Ramona Iordache
Ramona Iordache

ramona.iordache@lett.ubbcluj.ro

cab. 32


Responsabil cu specializările:
franceză, germană, studenți străini (anul pregătitor, studenți Erasmus+)


Relații cu publicul:
luni–vineri 10.30–13.30

Aurica Chita
Aurica Chita

aurica.chita@lett.ubbcluj.ro

cab. 26.


Responsabil cu specializările:
masterat


Relații cu publicul:
luni–vineri 10.30–13.30

Emilia Felecan
Emilia Felecan

emilia.felecan@lett.ubbcluj.ro

cab. 29.


Responsabil cu specializările:
limbi moderne aplicate


Relații cu publicul:
luni–vineri 10.30–13.30

ALIZ LAKATOS
ALIZ LAKATOS

mtanszek@gmail.com

cab. 102


Referent de specialitate:
linia maghiară


Relații cu publicul::
luni–vineri 8.30–15.30

Elekes Mihaela
Elekes Mihaela

mihaela.elekes@lett.ubbcluj.ro

cab. 18.


Responsabil cu specializările:
japoneză, chineză, coreană, norvegiană, finlandeză


Relații cu publicul:
luni–vineri 10.30–13.30

Katalin Vigh
Katalin Vigh

katalin.vigh@lett.ubbcluj.ro

cab. 32.


Responsabil cu specializările:
maghiară, etnologie și studii culturale


Relații cu publicul:
luni–vineri 10.30–13.30

Adriana Molnar
Adriana Molnar

adriana.molnar@lett.ubbcluj.ro

cab. 26.


Responsabil cu specializările:
engleză


Relații cu publicul:
luni–vineri 10.30–13.30

Veronica-Aura Carteș-Căpușan
Veronica-Aura Carteș-Căpușan

veronica.capusan@lett.ubbcluj.ro

cab. 30


Responsabil cu specializările:
română, filologie clasică, literatură comparată


Relații cu publicul:
luni–vineri 10.30–13.30

Villanueva Camelia
Villanueva Camelia

c.villanueva@lett.ubbcluj.ro

cab. 26


Responsabil cu specializările:
spaniolă, italiană, rusă, ucraineană,


Relații cu publicul:
luni–vineri 10.30–13.30

  • Share :
Scroll Up
Acest site folosește cookie-uri pentru o mai bună experiență de vizitare. Continuarea navigării implică acceptarea lor.
Accept
Privacy Policy