Claudia Botezatu
Claudia Botezatu

Secretar șef facultate

cabinet 31


Relații cu publicul:
luni–vineri 10.30–13.30 tel: 0264-536747, email: claudia.botezatu@ubbcluj.ro

Birou relații cu publicul

Ioana Moraru
Ioana Moraru

ioana.moraru@lett.ubbcluj.ro

cabinet 24


Online:
cereri.litere2021@lett.ubbcluj.ro


Responsabil relații cu publicul:
luni–vineri 9.00–14.00 tel: 0264-532238 mobil: 0721739299

Secretare specializări

Ramona Iordache
Ramona Iordache

Secretar

cabinet 32


Responsabil cu specializările:
franceză, germană, studenți străini (anul pregătitor)


Relații cu publicul:
luni–vineri 10.30–13.30 online: ramona.iordache@lett.ubbcluj.ro, fizic: marți 10.30–13.30

Katalin Vigh
Katalin Vigh

Secretar

cabinet 32


Responsabil cu specializările:
maghiară, etnologie și studii culturale (studenți Erasmus+)


Relații cu publicul:
luni–vineri 10.30–13.30 online: katalin.vigh@lett.ubbcluj.ro, fizic: miercuri 10.30–13.30

Adriana Molnar
Adriana Molnar

Secretar

cabinet 36


Responsabil cu specializările:
engleză


Relații cu publicul:
luni–vineri 10.30–13.30 online: adriana.molnar@lett.ubbcluj.ro, fizic: joi 10.30–13.30

Aurica Chita
Aurica Chita

Secretar

cabinet 36


Responsabil cu specializările:
masterat


Relații cu publicul:
luni–vineri 10.30–13.30 online aurica.chita@lett.ubbcluj.ro, fizic: vineri 10.30–13.30

Emilia Felecan
Emilia Felecan

Secretar

cabinet 29


Responsabil cu specializările:
limbi moderne aplicate


Relații cu publicul:
luni–vineri 10.30–13.30 online:emilia.felecan@lett.ubbcluj.ro, fizic: marți 10.30–13.30

Veronica-Aura Carteș-Căpușan
Veronica-Aura Carteș-Căpușan

Secretar

cabinet 30


Responsabil cu specializările:
română, filologie clasică, literatură comparată


Relații cu publicul:
luni–vineri 10.30–13.30 online: veronica.capusan@lett.ubbcluj.ro, fizic: miercuri 10.30–13.30

Villanueva Camelia
Villanueva Camelia

Secretar

cabinet 36


Responsabil cu specializările:
spaniolă, italiană, rusă, ucraineană, portugheză


Relații cu publicul:
luni–vineri 10.30–13.30 online: c.villanueva@lett.ubbcluj.ro, fizic: joi 10.30–13.30

Elekes Mihaela
Elekes Mihaela

Secretar

cabinet 25


Casier/Responsabil cu specializările:
japoneză, chineză, coreeană, norvegiană, finlandeză


Relații cu publicul:
luni–vineri 10.30–13.30 online: mihaela.elekes@lett.ubbcluj.ro, fizic: vineri 10.30–13.30

Referent linia maghiară

ALIZ LAKATOS
ALIZ LAKATOS

mtanszek@gmail.com

cabinet 102


Referent de specialitate:
linia maghiară


Relații cu publicul::
luni–vineri 8.30–15.30

  • Share :
Scroll Up
Acest site folosește cookie-uri pentru o mai bună experiență de vizitare. Continuarea navigării implică acceptarea lor.
Accept
Privacy Policy