Tematică / subiecte de licență – sesiunea iunie/iulie 2022

Examen de licență – sesiunea iunie/iulie 2022

Înscrieri: 13.06.2022 – 27.06.2022 – dosar scanat și trimis electronic
Proba 1: Evaluare cunoștiințe fundamentale și de specialitate: 29.06.2022
Proba 2: Susținerea și prezentarea lucrării de licență: 01.07.2022

LISTĂ CU SECRETARII DE COMISII LICENȚĂ ȘI ADRESELE DE E-MAIL

 

Nr.crt. Specializarea Secretarul comisiei Adresa email
1. LIMBI MODERNE APLICATE lector dr. Manuela Mihăescu manuela_mihaescu@yahoo.com
2. LIMBA ȘI LITERATURA RUSĂ lector dr. Mihaela Herbil mihaelaherbil@yahoo.com
3. LIMBA ȘI LITERATURA UCRAINEANĂ lector dr.MihaelaHerbil mihaelaherbil@yahoo.com
4. LIMBA   SI LITERATURA MAGHIARA Domokos Boglárka mtanszek@gmail.com
Domokos Boglárka mtanszek@gmail.com
Domokos Boglárka mtanszek@gmail.com
5. LIMBA SI LITERATURA COREEANA Drd. Alexandra Bîja alexandrabija93@gmail.com
6. LIMBA SI LITERATURA ENGLEZA Asist. drd. Alexandru Ciorogar alexandru.ciorogar@ubbcluj.ro
7. LIMBA SI LITERATURA FRANCEZA   Comisia A Assist. dr. Popa Marius marius.popa@ubbcluj.ro
8. LIMBA SI LITERATURA FRANCEZA.   Comisia B lect. dr. Veronica Manole veronica.manole@gmail.com

 

9. LIMBA SI LITERATURA FINLANDEZA Drd. Jankó Szép Yvette

 

furmanovic@hotmail.com
10. LIMBA SI LITERATURA GERMANA Comisia 1: lect. dr. Laza Laura laura.laza@gmx.de
Comisia 2: lect. dr. Ursula Wittstock uwittstock@gmail.com
11. ETNOLOGIE Drd. Lingvay Julianna mtanszek@gmail.com
12. LIMBA SI LITERATURA SPANIOLA asist. dr. Luminița Tunsoiu luminita.tunsoiu@ubbcluj.ro
13. LITERATURA COMPARATA drd. Daiana Gârdan

drd. Deliu Ana-Maria

alexandra.gardan@gmail.com

ana.deliu@ubbcluj.ro

14. LIMBA SI LITERATURA ROMANA Lect. dr. Lionel Roșca (literatura)

Asist dr. Pascalau Cristian (limba)

lionelrosca@yahoo.com

iosif.pascalau@ubbcluj.ro

15. LIMBA SI LITERATURA JAPONEZA Drd. Oana Birlea oana_brl@yahoo.com
16. LIMBA SI LITERATURA CHINEZA Drd. Diana Vereş elenadianaveres@gmail.com
17. LIMBA SI LITERATURA ITALIANA asist. dr. Otilia Damian

 

stefaniapop78@gmail.com
18. LIMBA SI LITERATURA NORVEGIANA drd. Narcisa Bârlădean drdnarcisabarladean@gmail.com
19. LIMBI SI LITERAURI CLASICE lect. dr. Carmen Fenechiu cfenechiu@yahoo.com
  • Share :
Scroll Up
Acest site folosește cookie-uri pentru o mai bună experiență de vizitare. Continuarea navigării implică acceptarea lor.
Accept
Privacy Policy