Rezultate finale admitere etapa I – nivel master

Pentru candidaţii admişi pe locuri bugetate, confirmarea locului se face în zilele de 24, 25 și 26 iulie 2021, până la ora 15.00:

1. Confirmarea locului bugetat online pe platforma de înscriere
  2. Încărcarea şi trimiterea contractului de şcolarizare semnat
  3. Depunerea documentelor în original la sediul facultăţii în perioada: 01-07 septembrie 2021 (pe bază de programare)
  4. Bifarea modului pedagogic (dacă se doreşte)

Pentru candidaţii admişi pe locuri cu taxă, confirmarea locului se face se face în zilele de 24, 25 și 26 iulie 2021 până la ora 15.00:

1. Confirmarea locului cu taxă online pe platforma de înscriere
  2. Se achită online pe platformă prima rată de şcolarizare: 675 lei
  3. Încărcarea şi trimiterea contractului de şcolarizare semnat
  4. Se bifează în contul din platformă opţiunea conform căreia se doreşte redistribuirea pentru un loc bugetat
  5. Depunerea documentelor în original la sediul facultăţii în perioada: 01-07 septembrie 2021 (pe bază de programare)
  6. Bifarea modului pedagogic (dacă se doreşte)
  1. În zilele de 27 şi 28 iulie 2021, până la ora 15.00:
  • Confirmarea locului bugetat online pe platforma de înscriere, dacă în contul dvs. va apărea statutul de admis la buget (daca s-a glisat de la taxă la buget)
  • Încărcarea şi trimiterea contractului de şcolarizare semnat pentru regim buget

Important!

Vă rugăm să verificaţi cu atenţie datele care au fost introduse pentru dumneavoastră în vederea înscrierii dosarului la specializarea solicitată, și care se regăsesc deja în contul de pe platforma de admitere.

În perioada de contestaţii, 21 și 22 iulie 2021, până la ora 12.00, dacă aveți  o sesizare privind corectitudinea datelor, să o trimiteţi Comisiei de admitere, astfel:

• Subiectul email-ului va purta numele Contestaţie, nume și prenume, nr. de legitimaţie
  • Se completează formularul tip

Confirmarea locului începe în ziua de 24 iulie 2021 și se termină în ziua de 26 iulie 2021 ora 15:00, conform listelor inițiale afișate în data de 22 iulie 2021, ora 15:30

Numărul de legitimație îl regăsiți în contul dvs. de înscriere.

CONFIRMAREA LOCULUI ESTE OBLIGATORIE; NECONFIRMAREA DUCE LA PIERDEREA LOCULUI CÂȘTIGAT.