LISTĂ  CU  SECRETARII  DE  COMISII  DISERTAȚIE  FEBRUARIE  2022  ȘI ADRESELE DE E-MAIL

Lucrarea de disertație în formă finală se va preda Secretarului de comisie al departamentului până la data de 21 IANUARIE 2022, cu avizul coordonatorului, între orele 9.00 – 12.00

Nr. Crt. Denumire masterat Secretarul comisiei Adresa de email
1 COMUNICARE MULTILINGVĂ ŞI MULTICULTURALĂ Lect. dr. Veronica Manole veronica.manole@gmail.com
2 DIRECȚII ACTUALE ÎN LINGVISTICĂ Lect. Dr. Imola Agnes Farkas farkas.imola.agnes@gmail.com.
3 CULTURĂ ȘI SOCIETATE – ÎNTRE TRADIȚIE MODERNITATE Drd. Lingvay Julianna mtanszek@gmail.com
4 GERMANISTICA ÎN CONTEXT EUROPEAN Lect. dr. Reka Jakabhazi sjreka@yahoo.com
5 ISTORIA IMAGINILOR – ISTORIA IDEILOR Drd. Daiana Gârdan alexandra.gardan@gmail.com
6 LIMBA ROMÂNĂ ÎN CONTEXT ROMANIC Asist. dr. Cipriana Peica cipriana_peica@yahoo.com
7 MASTERAT EUROPEAN DE INTERPRETARIAT DE CONFERINȚĂ Lect. dr. Alina Pelea alina_pelea@yahoo.com
8 MASTERAT EUROPEAN DE TRADUCTOLOGIE TERMINOLOGIE Lect. dr. Iulia Bobăilă iuliabobaila@yahoo.fr
9 STUDII CULTURALE BRITANICE Asist. dr. Alexandru Ciorogar alex.ciorogar@gmail.com
10 STUDII IRLANDEZE Asist. dr. Alexandru Ciorogar alex.ciorogar@gmail.com
11 STUDII DE LINGVISTICA SI LITERATURA MAGHIARA Drd. Lakatos Aliz mtanszek@gmail.com
12 STUDII LITERARE ROMÂNEȘTI Lector. dr. Alex Goldiş alexandru.goldis@ubbcluj.ro
13 LITERATURĂ ȘI CIVILIZAȚIE-DIALOG INTERCULTURAL ÎN SPAȚIUL FRANCOFON asist. dr. Marius Popa marius.popa@ubbcluj.ro

Examen de disertație – sesiunea februarie 2022

Înscrieri: 17.01.2022 – 28.01.2022 – dosar scanat și trimis electronic
02.02.2022 – susţinerea lucrării de disertație

  • Share :
Scroll Up
Acest site folosește cookie-uri pentru o mai bună experiență de vizitare. Continuarea navigării implică acceptarea lor.
Accept
Privacy Policy