Aliz Lakatos | Hirek

A Kortárs Hangon pályázat az elmúlt tizennégy év tapasztalataira építve továbbra is biztosítani kívánja a tehetséggondozás fórumát az önkifejezés, véleményformálás irodalmi igényű megfogalmazására.

Ezzel a gondolattal a Kárpát-medence magyar nyelven tanuló egyetemistáinak anyanyelvápoló fórumot kívánunk biztosítani. A Kortárs Hangon pályázat meghívásos formában működik a felsorolt egyetemek szervezetein keresztül, valamint a pályázatainkon már az előző években megismert hallgatók közvetlen meghívásával.

A meghirdetés köre: Beregszász, Csíkszereda, Eger, Eperjes, Gyöngyös, Jászberény, Kolozsvár, Komárom, Marosvásárhely, Miskolc, Nagyvárad, Nyitra, Nyíregyháza, Sárospatak, Szatmárnémeti egyetemein magyar nyelven tanuló hallgatók részére.

A meghirdető egyetemek: az egri Eszterházy Károly Egyetem, Miskolci Egyetem. A részvétel feltétele: érvényes hallgatói jogviszony.

A pályaművek beküldési határideje: 2019. február 4.