UBB | Ştiri

Universitatea Virtuală Bolyai și în acest an vă invită cu drag, conform tradițiilor

la cursul festiv, salutând Crăciunul, care va fi susținut de Bánki Éva, scriitor, istoric literar

cu titlul

Evul mediu fictiv

Conferința va avea loc în 15 decembrie (marți) seara la orele 18,00

locul desfășurării Aula UBB (clădirea centrală str. Farkas, et. III. )

Un ev mediu fictiv

Bánki Éva, scriitor. Istoric literar

Curs de Crăciun

Universitatea Virtuală Bolyai

Locul evenimentului: Str. Farkas (M.Kogălniceanu nr.1) clădirea principală, Aula sala Magna

Timpul: 15 decembrie,marți, orele 18