UBB | Doktori Iskola, Hungarológiai Tudományok Doktori Iskola

A felvételi időpontjai:

Nyári felvételi: 2024. július 24., 9 óra

Őszi felvételi: 2024. szeptember 11., 9 óra

A doktori iskola által meghirdetett helyekre egyenlő feltételekkel pályázhat az EU minden állampolgára. A felvételivel kapcsolatos részletes adminisztratív tudnivalók (román, magyar és angol nyelven) a doktori iskolák titkárságának honlapján érhetők el: Felvételi | DOKTORI TANULMÁNYOK INTÉZETE

Az őszi felvételin csupán a nyári felvételin szabadon maradt helyekre lehet pályázni. Abban az esetben, ha a nyári és őszi felvételik nyomán a BBTE többi doktori iskolájában maradnak helyek, a doktori iskola kérheti azok újraosztását saját (várólistás) felvételizői számára.

Helyek száma és típusa 2024 (információk hamarosan)

Felvételi tematika 2024

Felvételi bizottságok összetétele